Dit zijn ze:
onze bedrijvenadviseurs!

Wie zou jij willen inzetten voor 40 uur advies en ondersteuning op maat?

Met een praktische, frisse aanpak helpen wij bedrijven om het beste uit hun mensen te halen. Onze specialisatie? Praktische medewerkers zoals monteurs, mensen in de bouw, vuilnismannen en operationeel leidinggevenden in beweging brengen.

Pepijn Louise

pepijn@aanpakkers.net
06 51 44 96 19

Wij helpen bedrijven in de maakindustrie , gaan samen aan de slag en geven nooit op. Samen winnen we de wedstrijd.

Ard-Jan Bruijs

bruijs@spartners.nl
06 51 06 84 95

Wij bereiden bedrijven én medewerkers voor op verandering . Samen zorgen we voor ontwikkeling en meer grip op het resultaat.

Ielse Lohuis

lohuis@pkm.nl
06 53 28 98 43

Wij geven richting  aan de organisatie en coachen medewerkers, met een betere organisatieprestatie als resultaat.

Hans Ras

hras@ydo.eu
06 51 96 60 15

Met praktisch advies, gericht onderzoek en software op maat helpen wij bedrijven aan een modern personeelsbeleid.

Maarten Schellekens

maarten.schellekens@welder.nl
06 29 00 35 08

Wij helpen bedrijven gezond en toekomstbestendig te worden. Daarbij nemen we de medewerkers als uitgangspunt om een positieve beweging op gang te brengen, want waar mensen samenkomen is verandering mogelijk.

Jannie Takkebos

j.takkebos@janz.nl
06 13 54 69 96

Groot of klein: wij zijn van toegevoegde waarde voor alle industrieel georganiseerde, technologische bedrijven.

Frank Donders

frank.donders@fme.nl
06 54 25 39 92

Wil je jouw bedrijf verder ontwikkelen?